Wypocznij w domowym zaciszu na tarasie

Jeśli tylko mamy bezpośrednio przy domu odrobinę zieleni, jest to już naprawdę wszystko, czego nam potrzeba do idealnego wypoczynku. Cała reszta to tylko zapewnianie warunków dla wygodnego cieszenia się spokojem własnego ogrodu. Takie warunki można sobie stworzyć poprzez rozbudowanie tarasu i nasza firma jest w stanie dla Państwa taki projekt przygotować, a następnie w pełni zrealizować.

Taras dla każdego domu

Nasze podejście do tworzenia tarasów zawsze jest w pełni zindywidualizowane, ponieważ drewniane tarasy powinny być równocześnie przedłużeniem domu oraz łagodnym przejściem w ogród. Dla naszych klientów wybieramy odpowiednie deski tarasowe, najczęściej z drewna drzew iglastych o wilgotności dochodzącej do 20%. Jest to wartość optymalna dla takiego drewna, która zapewnia mu znakomite właściwości użytkowe oraz daje gwarancję długiej żywotności materiału pod warunkiem jego odpowiedniego przygotowania i konserwacji.

Oferowane przez nas tarasy to rozwiązania kompleksowe, w których przewidujemy naturalne potrzeby naszych klientów. Dbamy o odpowiednie ułożenie i fakturę desek, tak aby były one bezpieczne nawet wtedy, kiedy pokryje je rosa. Potrafimy odpowiednio zabezpieczyć drewno w celu maksymalnego wydłużenia jego życia. Najmniejszym problemem nie jest dla nas też dobranie odpowiedniej kolorystyki, co także jest ważne dla możliwości cieszenia sie tarasem. Możemy ponadto zaproponować także wiele innych przydomowych konstrukcji drewnianych, dzięki czemu użyteczność przydomowego ogródka drastycznie rośnie.

Realizacje

Zobacz więcej
  • Domek ogrodowy na wymiar
  • Pergola ogrodowa
  • Ścianka osłonowa Romoidowa

© 2024 GEISSER. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Korzystamy z ciasteczek. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności

Autor strony: Yasecure Łukasz Podlewski
Tworzenie stron WWW