Pergole drewniane – ogrodowe i tarasowe

Prezentowane w tej kategorii produkty wyróżniają się lekką konstrukcją oraz ponadczasowym wzornictwem. Każda pergola tarasowa i ogrodowa drewniana dostępna w ofercie firmy Geisser to wykonana z naturalnego surowca stabilna i bezpieczna konstrukcja, dzięki której przestrzeń wokół domu zyskuje na funkcjonalności oraz uroku. Nie dziwi więc fakt, że bardzo często to właśnie od złożenia zamówienia na drewniane pergole rozpoczyna się urządzanie ogrodu i tarasu – atrakcyjne cenowo i dostępne w różnych opcjach stanowią po prostu punkt wyjścia w organizacji terenu.

Drewniane pergole ogrodowe i tarasowe w ofercie Geisser

Dostępne w naszej ofercie gotowe modele to propozycje zachwycające kunsztem wykonania, a możliwość złożenia indywidualnego zamówienia ułatwia dopasowanie konstrukcji do dostępnego miejsca na tarasie lub w ogrodzie. Pergola drewniana może zabezpieczać zarówno przed słońcem jak i deszczem. Dodaje przestrzeni wokół domu funkcjonalności oraz urody, a także stanowi świetną podporę dla pnączy, które chętnie wspinają się po takiej konstrukcji tworząc oddychające, zielone zadaszenia. Olbrzymią zaletą tych konstrukcji jest również stosunkowo łatwy montaż, składają się bowiem z gotowych lub prefabrykowanych części, co zapewnia szybką instalację i niższy jej koszt. Dzięki temu w prosty sposób uzyskać można dodatkową przestrzeń użytkową na zewnątrz, otoczoną roślinnością i bardzo dobrze sprawdzającą się latem.

Pergola ogrodowa lub tarasowa drewniana – perfekcyjne uzupełnienie przestrzeni wokół domu

Głównym zadaniem konstrukcji tego typu jest zacienienie konkretnego obszaru na tarasie lub w ogrodzie. A ponieważ nie czynią tego w sposób całkowity, są doskonałą alternatywą dla pełnych zadaszeń. Decydują się na nie przede wszystkim Klienci, którzy nie chcą w zupełności rezygnować z promieni słonecznych, ale też nie przepadają za ciągłym przebywaniem w pełnym słońcu. Przestrzeń tego typu może być z powodzeniem wykorzystana do relaksu weekendowego, poczytania książki czy chociażby zjedzenia śniadania. Może też być miejscem przyjmowania naszych gości. Jeśli narzekają Państwo na zbyt mało miejsca w domu, aby np. podjąć znajomych kolacją, takie rozwiązanie jest idealnym pomysłem. Oprócz najczęściej wybieranych modeli typowo użytkowych w naszym katalogu dostępne są też pergole z donicami, których głównym zadaniem jest podpieranie pnących się po niej roślin.

Geisser – sprawdzony producent wyrobów z drewna

Doskonale wiemy jak ogromne znaczenie ma dla naszych Klientów jakość wykonania konstrukcji drewnianych wykorzystywanych do zaaranżowania przestrzeni na ogrodzie lub tarasie. Dlatego oferujemy wyłącznie produkty zbudowane z pierwszej klasy surowca. Odpowiednio przygotowany materiał i trwale połączone elementy to pewność, że wybrana pergola będzie doskonale spełniała swoje zadanie. Ponadto, przy właściwym użytkowaniu przez długi czas zachowa swój piękny wygląd. Umożliwi atrakcyjne urządzenie przestrzeni wypoczynkowej wokół domu i spełni funkcję podpory dla pnączy. Zapraszamy serdecznie do kontaktu oraz złożenia zamówienia – z pewnością docenią Państwo wysoką jakość naszych produktów.

Realizacje

Zobacz więcej
  • Domek ogrodowy na wymiar
  • Pergola ogrodowa
  • Ścianka osłonowa Romoidowa

© 2024 GEISSER. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Korzystamy z ciasteczek. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności

Autor strony: Yasecure Łukasz Podlewski
Tworzenie stron WWW