Sauny z drewna o najwyższej jakości firmy Geisser stworzone zostały z myślą o zapewnieniu jak najwyższego komfortu i wygodny dla użytkowników. Wykonane z naturalnego, doskonałego materiału, starannie selekcjonowanej suszonej tarcicy iglastej, oparte na szkielecie z solidnych desek struganych czterostronnie wkomponują się doskonale w ogród lub przydomowe otoczenie.

Drewniana sauna z wyposażeniem najwyższej jakości

Zdrowotne aspekty korzystania z sauny nie podlegają dyskusji. Ciągły stres oraz niezwykle tempo życia, rosnące wymagania i coraz większe i ambitniejsze cele, do których droga nie zawsze jest prosta i łatwa, powodują nieprzyjemne obciążenie psychiczne i  fizyczne co skutkuje ogólnym zmęczeniem i gorszym samopoczuciem.

Przedstawiamy Państwu produkt, który zapewni niezbędny relaks, a jednocześnie uatrakcyjni wygląd ogrodu lub domu. Sauny, które oferujemy charakteryzują się wysoką izolacyjnością ścian, wyposażeniem renomowanych marek oraz dużym wyborem akcesoriów niezbędnych do korzystania z niej. Idąc za trendami, proponujemy Państwu wykończenie z drewna dedykowanego do tego typu obiektów, piec opalany drewnem lub elektryczny,  duże przeszklenie oraz pełne drzwi.

Realizacje

Zobacz więcej
  • alt yasecure
  • Szczawno Zdrój: ściana osłonowa - romboidowa

O nas

Drewniane wyposażenie do ogrodu

Architektura ogrodowa najwyższej jakości to nasza specjalność. Wszystkie produkty wyróżnia solidna, wytrzymała konstrukcja i nowoczesne wzornictwo, a zaawansowana technologia produkcji daje gwarancję na wiele lat.

Dowiedz się więcej

© 2021 GEISSER. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Korzystamy z ciasteczek. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności

Autor strony: Łukasz Podlewski
Tworzenie stron WWW