Tarasy drewniane

Kto z nas nie marzy o tym, aby posiadać taras? Miejsce, gdzie możecie całą rodziną zasiąść przy porannym słońcu do śniadania, wypić popołudniową kawę lub poczytać książkę. Najczęściej spotykane w naszej rzeczywistości są tarasy z drewna, które mają jednak swoje zalety oraz wady.

Tarasy drewniane powinny być przede wszystkim budowane z zachowaniem kilku żelaznych zasad, które pozwolą nam zaoszczędzić sobie wielu kłopotów, podczas ich użytkowania.

W zależności od tego, jakie drewno zostanie użyte do budowy tarasów, będzie on bardziej lub mniej trwały oraz żywotny. Nie ma tu jednej złotej recepty, bo każdy rodzaj drewna ma swoje zalety i wady. Sam taras wykonany z drewna wygląda dużo korzystniej z punktu widzenia estetyki niż taras zbudowany z innych materiałów. Dodatkowo możemy się tu cieszyć produktem ekologicznym. Ma też zalety czysto użytkowe. Drewno jest cieplejsze w chłodne dni, a kiedy jest bardzo gorąco – nagrzewa się jak inne materiały, choćby kamień. Jest też bezpieczniejszy, jeśli przyjdzie nam się przewrócić i dużo przyjaźniejszy dla stóp i w sensie komfortu chodzenia, jak i samej zdrowotności. Jedyną wadą tarasów z drewna jest stosunkowa nieodporność na działanie atmosferyczne, ale można ją łatwo wyeliminować, stosując odpowiednie środki konserwujące.

Specjalna ryflowana struktura desek tarasowych zapobiega ślizganiu się i ułatwia odprowadzanie wody z tarasu. Deski tarasowe produkujemy z drewna świerkowego lub modrzewiowego, wykorzystujemy również dostępne na rynku deski kompozytowe.

Tarcica wykorzystywana na taras firmy Geisser jest impregnowana, co zapobiega zgubnemu wpływowi niekorzystnych warunków atmosferycznych i gwarantuje ich długotrwałość.

Tarasy są malowane na dowolny kolor z palety kolorów firmy.

Na życzenie Klienta dokonujemy precyzyjnych pomiarów na miejscu oraz produkujemy elementy tarasowe, które następnie są ze sobą łączone w taki sposób, aby tworzyły jednorodną płaszczyznę Państwa wymarzonego tarasu.

PRZYKŁADOWE REALIZACJE

Realizacje

Zobacz więcej
  • alt yasecure

O nas

Drewniane wyposażenie do ogrodu

Architektura ogrodowa najwyższej jakości to nasza specjalność. Wszystkie produkty wyróżnia solidna, wytrzymała konstrukcja i nowoczesne wzornictwo, a zaawansowana technologia produkcji daje gwarancję na wiele lat.

Dowiedz się więcej

© 2019 GEISSER. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Korzystamy z ciasteczek. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności

Autor strony: Łukasz Podlewski
Tworzenie stron WWW