ZIMOWA CENA RABAT 10%

Wiaty samochodowe, garaże na wymiar, producent - Geisser

Wiaty samochodowe na wymiar

Proponowane wiaty samochodowe oraz rekreacyjne są w każdym wypadku konstrukcjami indywidualnymi, dlatego ich wykonanie poprzedzone jest dokładnymi pomiarami na miejscu budowy oraz projektem wstępnym. Po zaakceptowaniu i omówieniu detali sporządzamy projekt wykonawczy i przechodzimy do realizacji zamówienia. Do budowy wykorzystujemy drewno suszone, 4-stronnie strugane, boazerię oraz deski – odpowiednio o grubościach 19, 21 mm.

Używany przez nas materiał pochodzi z oficjalnych źródeł i jest sygnowany certyfikatem FSC, ponieważ nie bez znaczenia jest dla nas kondycja i stan rodzimych zasobów leśnych. Każda wiata jest wykonana kompleksowo: posiada odwodnienie dachu, potrzebne obróbki blacharskie oraz pokrycie dachowe w formie papy, gontu papowego lub – w przypadku dachu płaskiego – membrany EPDM. Istnieje możliwość zabezpieczenia obiektu w wybranym kolorze poprzez malowanie preparatami ochronnymi: lazury, impregnaty, lakiery oraz lakierobejce.

PRZYKŁADOWE REALIZACJE

Wiaty na samochód mogą powstać w bardzo krótkim czasie, co w żaden sposób nie powoduje spadku jakości konstrukcji. Drewniane wiaty samochodowe i rekreacyjne są bowiem przygotowane do montażu za pomocą bardzo prostych środków i nieskomplikowanych technik, co przekłada się na efekt bardzo bliski idealnej specyfikacji konstrukcji.

Decyzję o budowie takiej wiaty można podjąć w jednej chwili, wymagania odnośnie do miejsca, w którym powstanie, są bardzo ograniczone, co jest wielką zaletą takiej konstrukcji. Dodatkową zaletą jest fakt, że kwestie związane z uwarunkowaniami prawnymi są minimalne.

Adekwatne materiały

Wiata jest w naturalny sposób elementem zewnętrznym, co wymaga jej odpowiedniej impregnacji i zabezpieczenia przed warunkami pogodowymi. Wszystkie tego typu kwestie są realizowane w sposób przemysłowy, co oznacza, że materiały dostarczone do budowy wiaty już fabrycznie są odpowiednio zaimpregnowane i tym samym zabezpieczone przed działaniami czynników powodujących korozję biologiczną oraz destrukcję chemiczną. W ten sposób konstrukcja, która powstaje bardzo szybko i bez zbędnego planowania, może przetrwać bardzo długo i to w stanie niewskazującym na zbytnie zużycie materiałów.

Ekologia

Warto zaznaczyć, że drewniane wiaty na samochód to rozwiązanie ekologiczne, dzięki któremu nasz negatywny wpływ na środowisko naturalne jest minimalny. Taka wiata nie powoduje powstawania żadnych stałych emisji do środowiska. Jej późniejsza utylizacja po okresie użytkowania nie powoduje żadnych problemów i nie pozostawia trwałych śladów na działce, gdzie stała konstrukcja wiaty. Nowoczesne wiaty samochodowe są więc doskonałym przykładem na to, że funkcjonalność może iść w parze z ochroną środowiska.

Realizacje

Zobacz więcej
  • Domek ogrodowy na wymiar
  • Pergola ogrodowa
  • Domek ogrodowy
  • Ścianka osłonowa Romoidowa

O nas

Drewniane wyposażenie do ogrodu

Architektura ogrodowa najwyższej jakości to nasza specjalność. Wszystkie produkty wyróżnia solidna, wytrzymała konstrukcja i nowoczesne wzornictwo, a zaawansowana technologia produkcji daje gwarancję na wiele lat.

Dowiedz się więcej

© 2021 GEISSER. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Korzystamy z ciasteczek. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności

Autor strony: Łukasz Podlewski
Tworzenie stron WWW