Wiaty samochodowe oraz rekreacyjne są w każdym wypadku konstrukcjami indywidualnymi dlatego wykonanie poprzedzone jest dokładnymi pomiarami na miejscu budowy oraz projektem wstępnym. Po zaakceptowaniu i omówieniu detali, sporządzamy projekt wykonawczy i przechodzimy do realizacji zamówienia.

Do budowy wykorzystujemy drewno suszone 4-ro stronnie strugane, boazerię oraz deski odpowiednio o grubościach 19, 21 mm. Używany przez nas materiał pochodzi z oficjalnych źródeł i jest sygnowany certyfikatem FSC, ponieważ nie bez znaczenia jest dla nas kondycja i stan rodzimych zasobów leśnych.

Każda wiata jest wykonana kompleksowo: posiada odwodnienie dachu, potrzebne obróbki blacharskie oraz pokrycie dachowe w formie papy, gontu papowego lub w przypadku dachu płaskiego membrany EPDM. Istnieje możliwość zabezpieczenia obiektu w wybranym kolorze poprzez malowanie preparatami ochronnymi: lazury, impregnaty, lakiery oraz lakierobejce.

PRZYKŁADOWE REALIZACJE

Realizacje

Zobacz więcej
  • alt yasecure

O nas

Drewniane wyposażenie do ogrodu

Architektura ogrodowa najwyższej jakości to nasza specjalność. Wszystkie produkty wyróżnia solidna, wytrzymała konstrukcja i nowoczesne wzornictwo, a zaawansowana technologia produkcji daje gwarancję na wiele lat.

Dowiedz się więcej

© 2018 GEISSER. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Korzystamy z ciasteczek. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności

Autor strony: Łukasz Podlewski
Tworzenie stron WWW