Wiaty samochodowe na wymiar

Proponowane wiaty samochodowe oraz rekreacyjne są w każdym wypadku konstrukcjami indywidualnymi, dlatego ich wykonanie poprzedzone jest dokładnymi pomiarami na miejscu budowy oraz projektem wstępnym. Po zaakceptowaniu i omówieniu detali sporządzamy projekt wykonawczy i przechodzimy do realizacji zamówienia. Do budowy wykorzystujemy drewno suszone, 4-stronnie strugane, boazerię oraz deski – odpowiednio o grubościach 19, 21 mm.

Używany przez nas materiał pochodzi z oficjalnych źródeł i jest sygnowany certyfikatem FSC, ponieważ nie bez znaczenia jest dla nas kondycja i stan rodzimych zasobów leśnych. Każda wiata jest wykonana kompleksowo: posiada odwodnienie dachu, potrzebne obróbki blacharskie oraz pokrycie dachowe w formie papy, gontu papowego lub – w przypadku dachu płaskiego – membrany EPDM. Istnieje możliwość zabezpieczenia obiektu w wybranym kolorze poprzez malowanie preparatami ochronnymi: lazury, impregnaty, lakiery oraz lakierobejce.

PRZYKŁADOWE REALIZACJE

Wiaty na samochód mogą powstać w bardzo krótkim czasie, co w żaden sposób nie powoduje spadku jakości konstrukcji. Drewniane wiaty samochodowe i rekreacyjne są bowiem przygotowane do montażu za pomocą bardzo prostych środków i nieskomplikowanych technik, co przekłada się na efekt bardzo bliski idealnej specyfikacji konstrukcji.

Decyzję o budowie takiej wiaty można podjąć w jednej chwili, wymagania odnośnie do miejsca, w którym powstanie, są bardzo ograniczone, co jest wielką zaletą takiej konstrukcji. Dodatkową zaletą jest fakt, że kwestie związane z uwarunkowaniami prawnymi są minimalne.

Adekwatne materiały

Wiata jest w naturalny sposób elementem zewnętrznym, co wymaga jej odpowiedniej impregnacji i zabezpieczenia przed warunkami pogodowymi. Wszystkie tego typu kwestie są realizowane w sposób przemysłowy, co oznacza, że materiały dostarczone do budowy wiaty już fabrycznie są odpowiednio zaimpregnowane i tym samym zabezpieczone przed działaniami czynników powodujących korozję biologiczną oraz destrukcję chemiczną. W ten sposób konstrukcja, która powstaje bardzo szybko i bez zbędnego planowania, może przetrwać bardzo długo i to w stanie niewskazującym na zbytnie zużycie materiałów.

Ekologia

Warto zaznaczyć, że drewniane wiaty na samochód to rozwiązanie ekologiczne, dzięki któremu nasz negatywny wpływ na środowisko naturalne jest minimalny. Taka wiata nie powoduje powstawania żadnych stałych emisji do środowiska. Jej późniejsza utylizacja po okresie użytkowania nie powoduje żadnych problemów i nie pozostawia trwałych śladów na działce, gdzie stała konstrukcja wiaty. Nowoczesne wiaty samochodowe są więc doskonałym przykładem na to, że funkcjonalność może iść w parze z ochroną środowiska.

Wiaty garażowe samochodowe na wymiar – praktyczne rozwiązanie dla właścicieli aut

Opisaliśmy już techniczną i organizacyjną stronę przedsięwzięcia, jakim jest stawianie drewnianej wiaty samochodowej. Teraz opowiemy nieco szerzej o zaletach samego garażowania. Posiadanie zadaszonego miejsca, w którym zostawiamy bezpiecznie pojazd, będzie dużym ułatwieniem dla kierowców chcących utrzymać swoje auto w idealnym stanie przez długie lata.

Samochód stojący pod wiatą jest mniej narażony na działanie czynników atmosferycznych, co jest nie bez znaczenia w sytuacji, w której właściciele chcą jak najlepiej zadbać o pojazd. Szczególnie zimą, kiedy mamy do czynienia ze śniegiem czy mrozem, auto może szybciej niszczeć, a jego części korodować. Garażowanie pozwoli nam lepiej zabezpieczyć auto przed niskimi temperaturami, ale nie tylko. Kierowcy posiadający wiatę nie będą musieli rano skrobać zmarzniętych szyb auta i odśnieżać pojazdu, dzięki czemu zaoszczędzą czas. Latem zaś, kiedy promieniowanie UV jest najsilniejsze, uchronimy lakier przed blaknięciem czy zmatowieniem.

Producent wiat na wymiar

Drewniana wiata garażowa na wymiar to także praktyczne rozwiązanie dla każdego, komu zależy na czystości pojazdu. Jako producent, który proponuje drewniane wiaty samochodowe na wymiar, wiemy doskonale, że tego typu konstrukcje pozwalają uniknąć nadmiernego osadzania się na powierzchni auta kurzu czy niechcianych pyłków. Warto mieć na uwadze także to, że właściciele aut, którzy garażują pojazdy, nie są narażeni na zużywanie elementów gumowych, tak jak ma to miejsce w przypadku samochodów stojących na co dzień „pod chmurką”.

Wiaty samochodowe drewniane

Poza praktycznymi zaletami stawianych przez nas konstrukcji na wymiar, nie możemy też zapomnieć o komforcie i bezpieczeństwie. Garażowane auto będzie mniej narażone na kradzież. Proponowane przez nas drewniane konstrukcje posłużą jednak nie tylko do przechowywania pojazdu. Mogą także pełnić funkcję składzika dla rzeczy, których nie mamy gdzie składować. To wygodne rozwiązanie dla osób, które nie posiadają strychy czy pomieszczeń piwnicznych.

Realizacje

Zobacz więcej
  • Domek ogrodowy na wymiar
  • Pergola ogrodowa
  • Ścianka osłonowa Romoidowa

© 2024 GEISSER. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Korzystamy z ciasteczek. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności

Autor strony: Yasecure Łukasz Podlewski
Tworzenie stron WWW