Drewniane donice i skrzynie do ogrodu

Drewniane donice ogrodowe Geisser są trwałe, starannie wykonane, a wykorzystanie doskonałego materiału, jakim jest drewno – suszona tarcica iglasta o wilgotności w przedziale 14%-19% sprawia, że będą wspaniałą ozdobą każdego ogrodu, działki, tarasu lub balkonu. Pozwolą pięknie wyeksponować kwiaty lub zioła.

Wykonujemy donice ogrodowe na indywidualne zamówienie klienta – jesteśmy w stanie wykonać każdy wymarzony przez Państwa projekt. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą skrzyń rozsadowych Geisser, w których zastosowano specjalne rozwiązania usprawniające uprawę roślin oraz ułatwiające prace w ogrodzie. Zarówno donica, jak i rozsadowa skrzynia drewniana do ogrodu marki Geisser wyposażona jest w komory wypełnione płytą cementową, dzięki czemu znajdująca się wewnątrz ziemia szybciej nagrzewa się wiosną, a jesienią dłużej utrzymuje wysoką temperaturę, co z kolei sprzyja dłuższej wegetacji roślin. Wypełnienie komory rozsadowej cementem spełnia także jeszcze jedną istotną funkcję: chroni drewnianą konstrukcję skrzyni przed wilgocią. Nowoczesna skrzynia drewniana firmy Geisser oparta jest na stabilnej konstrukcji szkieletowej oraz wykonana z drewna wysokiej jakości, dzięki czemu zachowuje odpowiednią stabilność i trwałość. Nasze skrzynie malujemy impregnatem w kolorze wybranym przez klienta zapewniając odpowiednią odporność na działanie warunków atmosferycznych. Szczególnej uwadze polecamy skrzynię rozsadową, mini-szklarnię Zielnik wyposażoną w uchylne klapy z transparentnego poliwęglanu komorowego, dzięki którym skrzynia doskonale sprawdza się w roli niewielkiej szklarni chroniąc rośliny przed chłodem i jednocześnie zdobiąc ogród oryginalnym designem.

Piękny i wymarzony ogród

Piękny ogród to ozdoba każdego domu. W tej chwili istnieje możliwość jeszcze lepszej jego dekoracji niż to bywało dawniej – nie tylko dostępnych jest więcej gatunków roślin sprowadzanych czasem z naprawdę daleka, lecz mamy również możliwość zakupić liczne ozdoby i dodatki do ogrodu. Niektóre z nich są szczególnie praktyczne i piękne, jak choćby drewniane skrzynie ogrodowe, szafy czy nowoczesne donice drewniane, które można u nas nabyć. W naszym asortymencie można odnaleźć liczne szafy ogrodowe, skrzynie rozsadowe i donice, które mogą stać się ozdobą każdego ogrodu, ale też działki, tarasu czy nawet balkonu. Marka Geisser dokłada starań, by były to produkty najwyższej jakości – stabilne, trwałe i wykonane niezwykle starannie z uwzględnieniem wszystkich szczegółów. Nie tylko świetnie się prezentują, lecz są również bardzo praktyczne. Mogą zawierać przeróżne dodatkowe szufladki i przegrody, być miejscami przeszklone albo wykonane jedynie z drewna. Mogą mieć różne rozmiary, dzięki czemu każdy dopasuje je znakomicie do potrzeb swojego ogrodu czy tarasu. Istnieje też możliwość zamówienia specjalnej mini-szklarni wyposażonej w transparentne uchylne klapy, dzięki którym wspaniale wygląda i jeszcze lepiej chroni umieszczone w niej rośliny wymagające specjalnych warunków. Warto wiedzieć, że oprócz produktów, które już posiadamy w asortymencie, istnieje możliwość wykonania podobnych sprzętów na specjalne życzenie klienta. Jesteśmy w stanie zrealizować każdy projekt, o jakim Państwo marzą – warto więc skorzystać z naszej oferty.

Realizacje

Zobacz więcej
  • Domek ogrodowy na wymiar
  • Pergola ogrodowa
  • Ścianka osłonowa Romoidowa

© 2023 GEISSER. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Korzystamy z ciasteczek. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności

Autor strony: Yasecure Łukasz Podlewski
Tworzenie stron WWW