Geisser – wszystko z drewna do domu i ogrodu

Zajmujemy się produkcją wyrobów z drewna, a naszą specjalnością są produkty z dziedziny architektury ogrodowej.

Naszym atutem jest wykonywanie projektów na indywidualne życzenie Klienta. To właśnie Państwa zadowolenie z naszych usług pozwala nam twierdzić, że jesteśmy w stanie zmienić marzenia o idealnym ogrodzie w rzeczywistość.

Długoletnia współpraca z działającą prężnie na rynku szwajcarskim firmą Glovital AG sprawia, że nasze realizacje są na najwyższym, europejskim poziomie.

Nasi wykwalifikowani projektanci są w stanie zrealizować każde zamówienie – wykonujemy projekty na indywidualne życzenia Klienta. Działamy kompleksowo – przygotowanie podłoża pod dom/altanę, transport i montaż to również nasze zadanie.


 

Kompleksowa usługa – doradztwo, dostawa i montaż

Dysponując wykwalifikowaną kadrą projektantów, jesteśmy w stanie zrealizować każde życzenie – oferujemy usługę profesjonalnego doradztwa i przygotowujemy projekt na bazie indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

Decydując się na produkt firmy Geisser, nie musisz martwić się o przygotowanie podłoża dla domku, transport ani montaż – zyskujesz gotowy produkt pod klucz.

Nowoczesna produkcja, najwyższa jakość materiałów

Wybieramy wysokiej jakości tarcicę, charakteryzującą się najlepszymi walorami technicznymi i wizualnymi. Tarcica poddawana jest niezbędnemu procesowi suszenia, nadającemu jej optymalny stopień wilgotności.

Nasze produkty wyróżnia m.in. solidna, wytrzymała konstrukcja i nowoczesne wzornictwo, a dzięki wykorzystaniu zaawansowanej technologii produkcji i odpowiedniemu zabezpieczeniu przed warunkami atmosferycznymi, produkty firmy Geisser to inwestycja na długie lata

 

Realizacje

Zobacz więcej
  • Domek ogrodowy na wymiar
  • Pergola ogrodowa
  • Ścianka osłonowa Romoidowa

© 2023 GEISSER. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Korzystamy z ciasteczek. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności

Autor strony: Yasecure Łukasz Podlewski
Tworzenie stron WWW