Przerwa produkcyjna w dniach 19.07-31.07: Biuro pracuje zdalnie. Zapraszamy do kontaktu na numery komórkowe oraz mailowego - produkty@geisser.pl

Altanka ogrodowa z montażem, nowoczesne pawilony drewniane - Geisser

Altanki ogrodowe drewniane z montażem

Jednymi z flagowych produktów firmy Geisser są altanki ogrodowe. Taka propozycja nie tylko sama w sobie znakomicie się prezentuje, spójnie komponuje z otoczeniem i podnosi jego reprezentacyjność, ale również jest bardzo funkcjonalna. Altanki ogrodowe sprawdzają się niemal wszędzie. W naszej ofercie można znaleźć szeroki wybór bezpiecznych, solidnych, drewnianych konstrukcji, które na pewno dopasują się do każdego ogrodu. Nowoczesny pawilon drewniany może spełniać rolę drugiego salonu do podejmowania gości lub strefy wypoczynkowej przeznaczonej na relaks przy książce czy laptopie. Projektujemy altany cztero- lub ośmiokątne zarówno o otwartej konstrukcji, obudowane barierkami, jak i zamknięte wyposażone w drzwi i okna. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie! Nasi klienci mogą wybierać nie tylko wśród pawilonów czterokątnych czy ośmiokątnych. Oferujemy także konstrukcje romboidalne, altany przeszklone lub pozbawione okien oraz zamykane bądź otwarte.

Niepowtarzalna altanka ogrodowa z montażem

Gotowa altanka ogrodowa z montażem to doskonały pomysł dla każdego, kto lubi najpierw zobaczyć, co kupuje. Specjalizujemy się jednak również w realizacji zamówień indywidualnych naszych klientów. Projektujemy i wykonujemy dla nich konstrukcje wedle konkretnych potrzeb, dlatego też każdy produkowany przez nas nowoczesny pawilon drewniany jest w pełni dopasowany do indywidualnych oczekiwań. Posiadamy również liczne wyposażenie do wnętrz altanek – donice, ławki, stoły. Altanka ogrodowa z montażem firmy Geisser to nieodłączny element każdego ogrodu – łączy w sobie eleganckie wzornictwo, wysoką jakość wykorzystywanych materiałów i solidność wykonania.

Realizacje

Zobacz więcej
  • Domek ogrodowy na wymiar
  • Pergola ogrodowa
  • Domek ogrodowy
  • Ścianka osłonowa Romoidowa

O nas

Drewniane wyposażenie do ogrodu

Architektura ogrodowa najwyższej jakości to nasza specjalność. Wszystkie produkty wyróżnia solidna, wytrzymała konstrukcja i nowoczesne wzornictwo, a zaawansowana technologia produkcji daje gwarancję na wiele lat.

Dowiedz się więcej

© 2021 GEISSER. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Korzystamy z ciasteczek. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności

Autor strony: Łukasz Podlewski
Tworzenie stron WWW