Drewniane domki ogrodowe. Domki do ogrodu

To w nim można się schronić w trakcie deszczu, albo po prostu włożyć wszystkie narzędzia i sprzęty. Warto mieć domek ogrodowy również na działce przy domu – żeby to właśnie tam przechowywać wszystkie, często brudne z ziemi rzeczy i ogrodową chemię. W naszej ofercie zainteresowani znajdą liczne domki do ogrodu, wśród których z pewnością wyłowi się to, co będzie najodpowiedniejsze! Nasze domki mogą być różnej wielkości i o rozmaitych kształtach – zamykane, służące głównie jako schronienie dla osób i rzeczy, jak i zadaszone z ławkami, czy zamkniętą przestrzenią. Oferujemy domki z wiatą, domki dwuspadowe, jednospadowe, składziki i wiele innych. Architektura ogrodowa naszej produkcji może być wykonane według indywidualnego projektu klienta. W ten sposób każdy otrzymuje to, czego akurat mu potrzeba. Drewniane domki to najlepszy pomysł do ogrodu, drewno świetnie się prezentuje w otoczeniu zieleni. Korzystając z naszej oferty, można uzyskać nie tylko funkcjonalny, ale i reprezentacyjny budynek, który z pewnością posłuży wiele lat.

Domki ogrodowe GEISSER wyróżnia trwałość, gwarantująca użytkowanie przez wiele lat: powstają one przy użyciu najlepszej jakości suszonej tarcicy iglastej, o wilgotności w przedziale 14%-19%. Konstrukcja opiera się na stabilnym szkielecie z desek struganych czterostronnie, a jako elewację wykorzystujemy solidne listwy w kształcie romboidu lub boazerię o odpowiedniej grubości.  Każdy domek ogrodowy jesteśmy w stanie wykonać według indywidualnego projektu i wymiarów. Zapraszamy także do zapoznania się ofertą wybranych gotowych domków w naszym sklepie internetowym.

Realizacje

Zobacz więcej
  • alt yasecure
  • Szczawno Zdrój: ściana osłonowa - romboidowa

O nas

Drewniane wyposażenie do ogrodu

Architektura ogrodowa najwyższej jakości to nasza specjalność. Wszystkie produkty wyróżnia solidna, wytrzymała konstrukcja i nowoczesne wzornictwo, a zaawansowana technologia produkcji daje gwarancję na wiele lat.

Dowiedz się więcej

© 2020 GEISSER. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Korzystamy z ciasteczek. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności

Autor strony: Łukasz Podlewski
Tworzenie stron WWW