Ogrodowe domki z litego drewna na narzędzia

To w nim można się schronić w trakcie deszczu albo po prostu włożyć do niego wszystkie narzędzia i sprzęty. Domki ogrodowe na narzędzia doskonale sprawdzają się na działce przy domu – żeby to właśnie tam przechowywać wszystkie, często obłocone rzeczy i ogrodową chemię. W naszej ofercie zainteresowani znajdą liczne domki do ogrodu, spośród których każdy wybierze najodpowiedniejszy dla siebie! Nasze domki ogrodowe na narzędzia mogą być różnej wielkości i rozmaitych kształtów – zamykane, służące głównie jako schronienie dla osób i rzeczy, jak i zadaszone z ławkami czy zamkniętą przestrzenią.

Domki ogrodowe na narzędzia

Oferujemy domki ogrodowe na narzędzia z wiatą, domki dwuspadowe, jednospadowe, składziki i wiele innych. Architektura ogrodowa naszej produkcji może być wykonana według indywidualnego projektu klienta. W ten sposób każdy otrzymuje to, czego akurat mu potrzeba. Drewniane domki ogrodowe na narzędzia to świetny dodatek do przestrzeni tego typu – drewno świetnie się prezentuje w otoczeniu zieleni. Korzystając z naszej oferty, można uzyskać nie tylko funkcjonalny, ale i reprezentacyjny budynek, który z pewnością posłuży wiele lat – domki z litego drewna to gwarancja wysokiej odporności na działanie czynników zewnętrznych.

Domki z litego drewna

Domki ogrodowe GEISSER wyróżnia trwałość gwarantująca użytkowanie przez wiele lat: powstają one przy użyciu najlepszej jakości suszonej tarcicy iglastej o wilgotności w przedziale 14%-19%. Konstrukcja opiera się na stabilnym szkielecie z desek struganych czterostronnie, a jako elewację wykorzystujemy solidne listwy w kształcie romboidu lub boazerię o odpowiedniej grubości. Każdy domek ogrodowy jesteśmy w stanie wykonać według indywidualnego projektu i wymiarów.

Nowoczesne domki ogrodowe

nowoczesny domek ogrodowy

Nowoczesna architektura ogrodowa

Domek ogrodowy przeznaczony do przechowywania narzędzi lub piękna alana o rekreacyjnym charakterze to serce każdego ogrodu, a także jedna z najważniejszych inwestycji, jakiej musi podjąć się każdy właściciel ogródka działkowego.

Bez względu na to, czy decydujemy się na zakup prostego składzika narzędziowego czy altany o otwartej konstrukcji i wyszukanym designie, warto postawić na rozwiązania trwałe, solidne i odporne na upływ czasu, takie, które będą dobrze wypełniać swoje funkcje jednocześnie upiększając ogród, bez potrzeby ponoszenia dodatkowych nakładów na renowację.

Wyroby z drewna o najwyższej jakości.

Drewno jest doskonałym materiałem budowlanym, zwłaszcza, gdy jest ono wysokiej jakości oraz zostało odpowiednio wyselekcjonowane i przygotowane przed wykorzystaniem. W produkcji wszystkich wyrobów z drewna firmy Geisser wykorzystujemy suszoną tarcicę iglastą o wilgotności w przedziale 14%-19%. Jest to poziom optymalny dla drewna, dzięki któremu staje się ono optymalnie odporne na wpływ warunków atmosferycznych - drewno o zbyt dużym lub zbyt małym poziomie wilgotności podatne jest na pękanie, wyginanie, wypaczenie oraz inne zniekształcenia, mające negatywny wpływ na wygląd zewnętrzny materiału.

Do produkcji wyrobów drewnianych używamy suszonej tarcicy iglastej o wilgotności nieprzekraczającej 19%, ponadto wykorzystywany materiał poddajemy starannej selekcji - odrzucane są deski posiadające wszelkie niedoskonałości wizualne, takie jak sęki, pęknięcia, przebarwienia, zgnilizna. Wszystko po to, aby zaoferować produkty nie tylko trwałe i odporne na upływ czasu, ale także piękne i stylowe.

Elewacja z listwy w kształcie romboidu. Oddychająca konstrukcja.

Jednym ze sztandarowych produktów firmy Geisser są konstrukcje pokryte nowoczesną elewacją z listwy w kształcie romboidu, która sprawdza się zarówno w przypadku dużych konstrukcji, takich jak domki ogrodowe na indywidualne zamówienie, mniejsze domki narzędziowe, jak i meble ogrodowe i skrzynie rozsadowe.

Na czym polega wyjątkowość elewacji wykonanej z listwy w kształcie romboidu?

  • Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii produkcji, elewacja wykonana z listwy romboidowej pozwala na cyrkulację powietrza w całej konstrukcji, wspomagając w prawidłowy sposób proces zwany potocznie "oddychaniem" i przyczynia się do dłuższej trwałości produktu. Warto podkreślić także, że w produkcji jednego z naszych najpopularniejszych produktów, domku Kubus, wykorzystujemy także kontrłaty wspomagające proces cyrkulacji powietrza.
  • Trójwarstwowa konstrukcja ściany: zewnętrzną warstwę stanowi elewacja wykonana z listwy romboidowej, od środka natomiast domek obity jest estetyczną sklejką. Między warstwami znajduje się wiatroizolacyjna folia zabezpieczająca przed działaniem warunków atmosferycznych.
  • Estetyka: elewacja wykonana z listew w kształcie romboidu wygląda nowocześnie i efektownie, stanowiąc oryginalną alternatywę dla popularnej boazerii. Nadaje się doskonale do wykorzystania w projektowaniu nowoczesnych konstrukcji architektury ogrodowej, nadając stylowy wygląd prostym, klasycznym bryłom.

Przede wszystkim trwałość i stabilność.

Czym jeszcze wyróżniają się nowoczesne domki ogrodowe firmy Geisser? Po pierwsze, bezpieczeństwo i stabilność. Wszystkie projekty architektury ogrodowej opieramy na konstrukcji szkieletowej wykonanej z solidnych belek struganych czterostronnie. Zarówno ściany, dach jak i podłoga domków Geisser wzmacnia mocny szkielet nadający stabilności całej konstrukcji. Kolejnym rozwiązaniem nadającym stabilności są kontrłaty, czyli listwy stosowane dla dodatkowego usztywnienia konstrukcji.

Nowoczesny ogród.

Nowoczesny ogród to nie tylko architektura ogrodowa nawiązująca swoim wzornictwem do najnowszych trendów, ale konstrukcje przede wszystkim funkcjonalne, zaprojektowane z myślą o odpowiednim wypełnianiu swoich zadań w maksymalnie długim czasie.

Doskonałym przykładem nowoczesnych konstrukcji ogrodowych są domki ogrodowe pokryte elewacją romboidową, często projektowane na indywidualne zamówienie klienta. Minimalistyczny design oparty na kształcie prostej bryły nabiera oryginalnego i nowoczesnego wyglądu dzięki niespotykanej elewacji, gwarantując jednocześnie, że domek o takim właśnie kształcie wpasuje się idealnie się do ogrodu, będzie wyglądał dyskretnie postawiony przy budynku mieszkalnym, a także oprze się zmieniającym się modom i stylom.

Domki ogrodowe w kształcie prostej bryły cieszą się coraz większą popularnością wśród klientów, którzy poszukują projektów charakteryzujących się prostym, a jednocześnie nowoczesnym wzornictwem. Do tej pory na rynku największą popularnością cieszyły się proste domki z dwupadowym dachem, które o ile sprawdzają się doskonale na działkach i w ogródkach warzywnych, nie zawsze pasują w ogrodzie na przydomowej posesji. Rozwój trendów na rynku architektonicznym, poszukiwanie nowych rozwiązań i coraz odważniejsze decyzje klientów zmusiły do zmian także projektantów architektury ogrodowej.

nowoczesny domek ogrodowy

Nowoczesny domek ogrodowy z płaskim dachem

Pamiętać należy, że tak zwane nowoczesne konstrukcje opierają się na czymś znacznie więcej niż prosty, minimalistyczny design. Nowoczesne budownictwo, także w zakresie architektury ogrodowej stawia przede wszystkim na funkcjonalne rozwiązania, mające na celu optymalne wykorzystanie przestrzeni, wygodę użytkowania, oszczędność energii, szacunek dla środowiska, maksymalne wykorzystanie walorów użytych materiałów; trwałość i wytrzymałość.

Trójwarstowa ściana domku romboidowego, złożona z elewacji romboidowej, folii wiatroizolacyjnej oraz sklejki wygląda niezwykle efektownie, ale co ważniejsze wypełnia w doskonały sposób powierzoną jej rolę. Niewielkie ostępy między listwami romboidowymi zapewniają konstrukcji niezbędną cyrkulację powietrza - wspomagając proces zwany potocznie "oddychaniem" konstrukcji.

Realizacje

Zobacz więcej
  • Domek ogrodowy na wymiar
  • Pergola ogrodowa
  • Ścianka osłonowa Romoidowa

© 2024 GEISSER. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Korzystamy z ciasteczek. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności

Autor strony: Yasecure Łukasz Podlewski
Tworzenie stron WWW