ZIMOWA CENA RABAT 10%

Domki ogrodowe z litego drewna na narzędzia, składziki, producent - Geisser

Ogrodowe domki z litego drewna na narzędzia

To w nim można się schronić w trakcie deszczu albo po prostu włożyć do niego wszystkie narzędzia i sprzęty. Domki ogrodowe na narzędzia doskonale sprawdzają się na działce przy domu – żeby to właśnie tam przechowywać wszystkie, często obłocone rzeczy i ogrodową chemię. W naszej ofercie zainteresowani znajdą liczne domki do ogrodu, spośród których każdy wybierze najodpowiedniejszy dla siebie! Nasze domki ogrodowe na narzędzia mogą być różnej wielkości i rozmaitych kształtów – zamykane, służące głównie jako schronienie dla osób i rzeczy, jak i zadaszone z ławkami czy zamkniętą przestrzenią.

Domki ogrodowe na narzędzia

Oferujemy domki ogrodowe na narzędzia z wiatą, domki dwuspadowe, jednospadowe, składziki i wiele innych. Architektura ogrodowa naszej produkcji może być wykonana według indywidualnego projektu klienta. W ten sposób każdy otrzymuje to, czego akurat mu potrzeba. Drewniane domki ogrodowe na narzędzia to świetny dodatek do przestrzeni tego typu – drewno świetnie się prezentuje w otoczeniu zieleni. Korzystając z naszej oferty, można uzyskać nie tylko funkcjonalny, ale i reprezentacyjny budynek, który z pewnością posłuży wiele lat – domki z litego drewna to gwarancja wysokiej odporności na działanie czynników zewnętrznych.

Domki z litego drewna

Domki ogrodowe GEISSER wyróżnia trwałość gwarantująca użytkowanie przez wiele lat: powstają one przy użyciu najlepszej jakości suszonej tarcicy iglastej o wilgotności w przedziale 14%-19%. Konstrukcja opiera się na stabilnym szkielecie z desek struganych czterostronnie, a jako elewację wykorzystujemy solidne listwy w kształcie romboidu lub boazerię o odpowiedniej grubości. Każdy domek ogrodowy jesteśmy w stanie wykonać według indywidualnego projektu i wymiarów. Zapraszamy także do zapoznania się ofertą wybranych gotowych domków w naszym sklepie internetowym..

Realizacje

Zobacz więcej
  • Domek ogrodowy na wymiar
  • Pergola ogrodowa
  • Domek ogrodowy
  • Ścianka osłonowa Romoidowa

O nas

Drewniane wyposażenie do ogrodu

Architektura ogrodowa najwyższej jakości to nasza specjalność. Wszystkie produkty wyróżnia solidna, wytrzymała konstrukcja i nowoczesne wzornictwo, a zaawansowana technologia produkcji daje gwarancję na wiele lat.

Dowiedz się więcej

© 2021 GEISSER. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Korzystamy z ciasteczek. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności

Autor strony: Łukasz Podlewski
Tworzenie stron WWW