Ogrodowe tarasy drewniane

Kto z nas nie marzy o tym, aby posiadać taras? Miejsce, gdzie można całą rodziną zasiąść przy porannym słońcu do śniadania, wypić popołudniową kawę lub poczytać książkę. Najczęściej spotykane są tarasy z drewna, które mają jednak swoje zalety oraz wady. Właśnie dlatego Tarasy drewniane powinny być przede wszystkim budowane z zachowaniem kilku żelaznych zasad, które pozwolą nam zaoszczędzić sobie wielu kłopotów, podczas ich użytkowania. Dzięki zdobywanemu latami doświadczeniu nasze drewniane tarasy ogrodowe wykonujemy tak, aby były nie tylko wysoce funkcjonalne, ale także wyjątkowo trwałe. Wykonaliśmy już ogromną liczbę zleceń i wciąż czekamy na kolejne – zarówno te standardowe, jak i nietypowe.

Jakie są zalety drewnianych tarasów ogrodowych?

W zależności od tego, jakie drewno zostanie użyte do budowy tarasu, będzie on bardziej lub mniej trwały oraz żywotny. Nie ma tu jednej złotej recepty, bo każdy rodzaj drewna ma swoje zalety i wady. Sam taras wykonany z drewna wygląda dużo korzystniej z punktu widzenia estetyki niż taras zbudowany z innych materiałów. Poza tym świetnie współgra z innymi elementami ogrodowej architektury drewnianej, takimi jak altanka czy huśtawka ogrodowa wisząca. Dodatkowo możemy się tu cieszyć produktem ekologicznym. Ma też zalety czysto użytkowe. Drewno jest cieplejsze w chłodne dni, a kiedy jest bardzo gorąco – nagrzewa się jak inne materiały, choćby kamień. Jest też bezpieczniejszy, jeśli przyjdzie nam się przewrócić i dużo przyjaźniejszy dla stóp i w sensie komfortu chodzenia, jak i samej zdrowotności. Jedyną wadą tarasów z drewna jest stosunkowo niska odporność na działanie atmosferyczne, ale można ją łatwo wyeliminować, stosując odpowiednie środki konserwujące.

Drewniane tarasy ogrodowe marki Geisser

Specjalna ryflowana struktura desek tarasowych zapobiega ślizganiu się i ułatwia odprowadzanie wody z tarasu. Deski tarasowe produkujemy z drewna świerkowego lub modrzewiowego, wykorzystujemy również dostępne na rynku deski kompozytowe. Tarcica wykorzystywana na taras firmy Geisser jest impregnowana, co zapobiega zgubnemu wpływowi niekorzystnych warunków atmosferycznych i gwarantuje ich długotrwałość. Tarasy są malowane na jeden z dostępnych z palety kolorów firmy. Na życzenie Klienta dokonujemy precyzyjnych pomiarów na miejscu oraz produkujemy elementy tarasowe, które następnie są ze sobą łączone w taki sposób, aby tworzyły jednorodną płaszczyznę Państwa wymarzonego tarasu.

PRZYKŁADOWE REALIZACJE

Realizacje

Zobacz więcej
  • Domek ogrodowy na wymiar
  • Pergola ogrodowa
  • Ścianka osłonowa Romoidowa

© 2024 GEISSER. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Korzystamy z ciasteczek. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności

Autor strony: Yasecure Łukasz Podlewski
Tworzenie stron WWW