ZIMOWA CENA RABAT 10%

Pergole ogrodowe do Twojego ogrodu - Geisser

Ogród przydomowy powinien być strefą pełnego relaksu dla domowników i miejscem zabawy dla dzieci. W zaciszu własnego ogrodu można wypoczywać, czytać książki, opalać się w środku lata, a także przyjmować znajomych na modnych garden party. Dla zacienienia tarasu lub części ogrodu i stworzenia w takim miejscu dobrych warunków do robienia grilla czy po prostu dla relaksu, warto zastosować pergolę ogrodową. Czym ona jest i jakie są zalety użycia pergoli ogrodowej?

Czym jest pergola?

Z jednej strony pergola ma charakter dekoracyjny i jest jednym z elementów małej architektury ogrodowej, a z drugiej – umożliwia dekorowanie naszego ogrodu. Drewniane pergole do ogrodu pozwalają na zacienienie przestrzeni tarasu czy innej część ogrodu, ale nie w sposób całkowity. Jest to generalnie dobry kompromis pomiędzy całkowitym zakryciem części tarasu przed dostępem promieni słonecznych a pozostawieniem tej przestrzeni odkrytej.

Zalety pergoli ogrodowej

Dekoracyjne walory pergoli ogrodowej, zwłaszcza po kilku latach jej użytkowania, kiedy na ażurowej konstrukcji drewnianej zaczyna się piąć roślinność, są trudne do przecenienia. Staje się ona elementem, który ozdabia przestrzeń wokół domu.
Pergola może zabezpieczać nie tylko przed nadmierną ekspozycją na słońce, ale i na deszcz. Wówczas doda ona uroku naszym ogrodom i tarasom, ale i będzie w pełni funkcjonalnym elementem małej architektury ogrodowej.

Dzięki pergoli można korzystać z powierzchni ogrodu bez względu na warunki pogodowe – deszcz, wiatr i palące słońce nie są już żadną przeszkodą. Czas montażu pergoli jest bardzo krótki, dlatego szybko można uzyskać pożądany efekt wizualny i funkcjonalny. Oddziela ona część ogrodu lub tarasu, tworząc swoiste pomieszczenie na świeżym powietrzu. W ten sposób może zastępować np. altanę ogrodową czy wiatę.

Realizacje

Zobacz więcej
  • Domek ogrodowy na wymiar
  • Pergola ogrodowa
  • Domek ogrodowy
  • Ścianka osłonowa Romoidowa

O nas

Drewniane wyposażenie do ogrodu

Architektura ogrodowa najwyższej jakości to nasza specjalność. Wszystkie produkty wyróżnia solidna, wytrzymała konstrukcja i nowoczesne wzornictwo, a zaawansowana technologia produkcji daje gwarancję na wiele lat.

Dowiedz się więcej

© 2021 GEISSER. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Korzystamy z ciasteczek. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności

Autor strony: Łukasz Podlewski
Tworzenie stron WWW