Przerwa produkcyjna w dniach 19.07-31.07: Biuro pracuje zdalnie. Zapraszamy do kontaktu na numery komórkowe oraz mailowego - produkty@geisser.pl

Drewniane pergole ogrodowe. Pergola drewniana - Geisser

Drewniane pergole ogrodowe

Drewniana pergola ma zacieniać przestrzeń tarasu lub ogrodu. Jednocześnie nie czyni tego w sposób całkowity, co sprawia, że jest to doskonała alternatywa dla tych, którzy nie chcą w zupełności rezygnować z promieni słonecznych, ale też nie w smak jest im smażyć się w upalnym słońcu. Oprócz funkcji użytkowej istnieją też pergole z donicami, gdzie zadaniem urządzenia jest podpieranie pnących się po niej roślin.

Pergola może zabezpieczać nas przed słońcem, ale też deszczem. Dodaję ogrodowi i tarasowi funkcjonalności oraz urody. Dzięki niej skutecznie zabezpieczymy się przed wszelkimi nieprzewidzianymi zjawiskami pogodowymi. Olbrzymią zaletą tych konstrukcji jest stosunkowo łatwy montaż. Pergole składają się z gotowych lub prefabrykowanych części, co zapewnia szybki montaż i niższy jego koszt. W ten sposób zyskujemy w praktyce dodatkowe pomieszczenie na zewnątrz, które możemy wykorzystać efektywniej i wydajniej.

Samo pomieszczenie może być wykorzystane przez do relaksu weekendowego, poczytania książki czy chociażby zjedzenia śniadania. Może też być miejscem przyjmowania naszych gości. Jeśli narzekają Państwo na zbyt mało miejsca w domu, aby np. podjąć znajomych kolacją, takie rozwiązanie jest idealnym pomysłem.

Realizacje

Zobacz więcej
  • Domek ogrodowy na wymiar
  • Pergola ogrodowa
  • Domek ogrodowy
  • Ścianka osłonowa Romoidowa

O nas

Drewniane wyposażenie do ogrodu

Architektura ogrodowa najwyższej jakości to nasza specjalność. Wszystkie produkty wyróżnia solidna, wytrzymała konstrukcja i nowoczesne wzornictwo, a zaawansowana technologia produkcji daje gwarancję na wiele lat.

Dowiedz się więcej

© 2021 GEISSER. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Korzystamy z ciasteczek. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności

Autor strony: Łukasz Podlewski
Tworzenie stron WWW