Drewniane donice i skrzynie do ogrodu

Drewniane donice ogrodowe Geisser są trwałe, starannie wykonane, a wykorzystanie doskonałego materiału, jakim jest drewno – suszona tarcica iglasta o wilgotności w przedziale 14%-19% sprawia, że będą wspaniałą ozdobą każdego ogrodu, działki, tarasu lub balkonu. Pozwolą pięknie wyeksponować kwiaty lub zioła. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą donic do naszego sklepu internetowego. 

Funkcjonalne rozwiązania

Wykonujemy donice ogrodowe na indywidualne zamówienie klienta, jesteśmy w stanie wykonać każdy, wymarzony przez Państwa projekt. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą skrzyń rozsadowych Geisser, w których zastosowano specjalne rozwiązania usprawniające uprawę roślin oraz ułatwiające prace w ogrodzie. Skrzynie rozsadowe, duże donice ogrodowe Geisser wyposażone są w komory wypełnione płytą cementową, dzięki czemu znajdująca się w nich ziemia szybciej nagrzewa się wiosną, a jesienią dłużej utrzymuje wysoką temperaturę, co sprzyja dłuższej wegetacji roślin. Wypełnienie komory rozsadowej cementem spełnia także jeszcze jedną, niezwykle istotną funkcję: chroni drewnianą konstrukcję skrzyni przed wilgocią. Skrzynie rozsadowe firmy Geisser oparte są na stabilnej konstrukcji szkieletowej oraz wykonane z drewna wysokiej jakości, dzięki czemu zachowują odpowiednią stabilność i trwałość. Malujemy je impregnatem w kolorze wybranym przez klienta, zapewniając odpowiednią odporność na działanie warunków atmosferycznych. Szczególnej uwadze polecamy skrzynię rozsadową, mini-szklarnię Zielnik, wyposażoną w uchylne klapy z tranparentnego poliwęglanu komorowego, dzięki którym skrzynia doskonale wypełnia funkcję niewielkiej szklarni, chroniąc rośliny przed chłodem i jednocześnie, zdobiąc ogród oryginalnym designem.

Więcej donic i skrzyń w sklepie internetowym Geisser. 

Piękny i wymarzony ogród

Piękny ogród to ozdoba każdego domu! W tej chwili istnieje możliwość jeszcze lepszej jego dekoracji, niż do bywało dawniej – nie tylko dostępnych jest więcej gatunków roślin, sprowadzanych czasem z naprawdę daleka, ale także można zakupić liczne ozdoby i dodatki do ogrodu. Niektóre z nich są naprawdę praktyczne i piękne – jak drewniane skrzynie ogrodowe, szafy czy drewniane donice ogrodowe, które można u nas nabyć. W naszym asortymencie można odnaleźć liczne szafy ogrodowe, skrzynie rozsadowe i donice, które mogą stać się ozdobą każdego ogrodu, ale też działki, tarasu czy nawet balkonu. Marka Geisser dba, by były to produkty najwyższej jakości – stabilne, trwałe i wykonane niezwykle starannie, z uwzględnieniem wszystkich szczegółów. Nie tylko świetnie się prezentują, lecz również są bardzo praktyczne. Mogą zawierać przeróżne, dodatkowe szufladki i liczne przegrody, być miejscami przeszklone, albo wykonane jedynie z drewna. Mogą mieć różne rozmiary, dzięki czemu każdy dopasuje je znakomicie do potrzeb swojego ogrodu czy tarasu. Można nawet zamówić specjalną mini-szklarnię, wyposażoną w transparentne, uchylne klapy, dzięki czemu wspaniale wygląda i jeszcze lepiej chroni umieszczone w niej rośliny, wymagające specjalnych warunków. Warto wiedzieć, że oprócz produktów, które już posiadamy w asortymencie, istnieje możliwość wykonania podobnych sprzętów na specjalne życzenie klienta. Jesteśmy w stanie wykonać każdy projekt, o jakim ktoś marzy – warto więc skorzystać z naszej oferty!

Realizacje

Zobacz więcej
  • alt yasecure
  • Szczawno Zdrój: ściana osłonowa - romboidowa

O nas

Drewniane wyposażenie do ogrodu

Architektura ogrodowa najwyższej jakości to nasza specjalność. Wszystkie produkty wyróżnia solidna, wytrzymała konstrukcja i nowoczesne wzornictwo, a zaawansowana technologia produkcji daje gwarancję na wiele lat.

Dowiedz się więcej

© 2021 GEISSER. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Korzystamy z ciasteczek. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności

Autor strony: Łukasz Podlewski
Tworzenie stron WWW