wersja niemieckawerjsa polska
  • domek ogrodowy kubus domek ogrodowy drewniany
  • skrzynia rozsadowa donica ogrodowa
  • domek ogrodowy drewniany
  • altana ogrodowa drewniana
  • altana ogrodowa drewniana
  • domek ogrodowy tomca

Skrzynie rozsadowe


Skrzynie rozsadowe donice ogrodowe, które ułatwiają prace

Skrzynia rozsadowa GEISSER to ergonomiczne i wygodne rozwiązanie, które ułatwia wykonywanie prac w ogrodzie. Pozwala na uniknięcie uciążliwego plewienia w niezdrowej dla kręgosłupa, pozycji schylonej. Zobacz pełną ofertę skrzyń rozsadowych i donic w sklepie internetowym Geisser. 

Dłuższa wegetacja roślin 

Ziemia w skrzyni rozsadowej znacznie szybciej ogrzewa się wiosną, zachowując podwyższoną temperaturę jesienią, co pozwala na wydłużenie procesu wegetacji o około jeden miesiąc. Warzywa, dzięki zwiększonej koncentracji substancji odżywczych i dodatkowej ciepłocie ziemi rosną i dojrzewają w sposób optymalny i stabilny, można je także łatwo ochronić przed ogrodowymi szkodnikami np. ślimakami. Skrzynie ogrodowe mogą być wykorzystywane również jako kompostowniki. Długość i szerokość skrzyni może być również dopasowana do Państwa wymagań.      

Praktyczne rozwiązania

W ofercie Geisser znajdują się skrzynie, wykorzystujące elewację wykonaną z listwy w kształcie romboidu, zwiększającą cyrkulację powietrza całej konstrukcji. Wyposażenie skrzyni w trzy praktyczne szuflady pozwala uporządkować narzędzia ogrodowe, natomiast skrzynia rozsadowa Zielnik wyposażona w trzy uchylne klapy wykonane z transparentnego materiału, tworzy drewnianą mini szklarnię, chroniącą rośliny przed czynnika zewnętrznymi. 

 

Zadaj pytanie

W celu przyspieszenia kontaktu prosimy o podanie numeru telefonu.

Imię i nazwisko:

Twój e-mail:

Twój nr tel.:

Temat wiadomości:

Treść:

Wpisz wartość z obrazka captcha: