wersja niemieckawerjsa polska
  • domek ogrodowy kubus domek ogrodowy drewniany
  • skrzynia rozsadowa donica ogrodowa
  • domek ogrodowy drewniany
  • altana ogrodowa drewniana
  • altana ogrodowa drewniana
  • domek ogrodowy tomca

Sauny do domu i ogroduDrewniane sauny Geisser

Sauny z drewna o najwyższej jakości firmy Geisser stworzone zostały z myślą o zapewnieniu jak najwyższego komfortu i wygodny dla użytkowników. Wykonane z naturalnego, doskonałego materiału, starannie selekcjonowanej suszonej tarcicy iglastej, oparte na szkielecie z solidnych desek struganych czterostronnie wkomponują się doskonale w ogród lub przydomowe otoczenie. 

Drewniana sauna z wyposażeniem najwyższej jakości. 

Zdrowotne aspekty korzystania z sauny nie podlegają dyskusji. Ciągły stres oraz niezwykle tempo życia, rosnące wymagania i coraz większe i ambitniejsze cele, do których droga nie zawsze jest prosta i łatwa, powodują nieprzyjemne obciążenie psychiczne i  fizyczne co skutkuje ogólnym zmęczeniem i gorszym samopoczuciem.

Przedstawiamy Państwu produkt, który zapewni niezbędny relaks, a jednocześnie uatrakcyjni wygląd ogrodu lub domu. Sauny, które oferujemy charakteryzują się wysoką izolacyjnością przegród, wyposażeniem najlepszych marek oraz dużym wyborem akcesoriów niezbędnych do korzystania z sauny. Idąc za trendami proponujemy państwu wykończenie z drewna egzotycznego, kominki opalane drewnem lub sterowane elektronicznie, wykończenia ze stali szlachetnej, szklane ściany oraz drzwi. 

Zadaj pytanie

W celu przyspieszenia kontaktu prosimy o podanie numeru telefonu.

Imię i nazwisko:

Twój e-mail:

Twój nr tel.:

Temat wiadomości:

Treść:

Wpisz wartość z obrazka captcha: