Drewniane domki ogrodowe. Domki do ogrodu

To w nim można się schronić w trakcie deszczu, albo po prostu włożyć tam wszystkie narzędzia i sprzęty, żeby nikt ich nie ukradł oraz żeby nie uległy zbyt szybkiemu zniszczeniu. Warto mieć domek ogrodowy również na działce przy domu – żeby to właśnie tam trzymać wszystkie, często brudne z ziemi rzeczy i ogrodową chemię. W naszej ofercie zainteresowani znajdą liczne domki do ogrodu – wśród których z pewnością wyłowi się to, co będzie najodpowiedniejsze! Domek na działkę, jaki można u nas nabyć, może być różnej wielkości i o rozmaitych kształtach. Może być zamykany, służąc przede wszystkim jako schronienie dla osób i rzeczy, ale może również posiadać zarówno zadaszenie z ławkami, jak i przestrzeń zamkniętą. Istnieją domki z wiatą, domki dwuspadowe, jednospadowe, składziki – i wiele innych. Drewniane domki ogrodowe mogą zresztą być wykonane ściśle według indywidualnego projektu klienta. W ten sposób każdy otrzymuje to, czego akurat mu potrzeba – co pasuje do przestrzeni w jego ogrodzie i odpowiada jego oczekiwaniom. Drewniane domki to najlepszy pomysł do ogrodu – drewno bowiem świetnie się prezentuje w otoczeniu zieleni. Po prostu tworzy z krajobrazem ogrodu czy działki spójną, piękną całość. Konstrukcje są bardzo stabilne i nie ma sensu obawiać się o bezpieczeństwo. Korzystając z naszej oferty, można uzyskać nie tylko funkcjonalny, ale i reprezentacyjny budynek, który z pewnością posłuży przez wiele lat.

Domki ogrodowe GEISSER wyróżnia trwałość, gwarantująca użytkowanie przez wiele lat: powstają przy użyciu najlepszej jakości suszonej tarcicy iglastej, o wilgotności w przedziale 14%-19%. Konstrukcja opiera się na stabilnym szkielecie z desek struganych czterostronnie, a jako elewację wykorzystujemy solidne listwy w kształcie romboidu lub boazerię o odpowiedniej grubości.  Każdy domek ogrodowy jesteśmy w stanie wykonać według indywidualnego projektu i wymiarów. Zapraszamy także do zapoznania się ofertą wybranych gotowych domków w naszym sklepie internetowym.

Realizacje

Zobacz więcej
  • alt yasecure

O nas

Architektura ogrodowa najwyższej jakości to nasza specjalność. Wszystkie produkty wyróżnia solidna, wytrzymała konstrukcja i nowoczesne wzornictwo, a zaawansowana technologia produkcji daje gwarancję na wiele lat.

Dowiedz się więcej

© 2018 GEISSER. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Korzystamy z ciasteczek. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności

Autor strony: Łukasz Podlewski
Tworzenie stron WWW