wersja niemieckawerjsa polska
  • domek ogrodowy kubus domek ogrodowy drewniany
  • skrzynia rozsadowa donica ogrodowa
  • domek ogrodowy drewniany
  • altana ogrodowa drewniana
  • altana ogrodowa drewniana
  • domek ogrodowy tomca

domy całoroczne


Geisser Sp z o.o. jest strategicznym partnerem firmy Swiss Element Sp. z o.o. zajmującej się budową drewnianych domów całorocznych oraz konstrukcji z drewna KVH i BSH. Jako przedsiębiorstwo silnie zakorzenione w branży stolarskiej i ciesielskiej, jesteśmy w stanie sprostać wszystkim wymaganiom stawianym przez naszego partnera, zarówno pod względem wykonania, serwisu, jak i doradztwa.  

Firma Swiss Element Sp. z o.o.  została założona z myślą o propagowaniu idei energooszczędnego budownictwa jedno- oraz wielorodzinnego. Swoje pierwsze kroki stawiała na szwajcarskim rynku pod okiem architektów z doświadczonego biura „Form architektur GmbH” posiadającego ciągle rozwijający się zespół osób, dla których nowe wyzwania stanowią najlepszą motywację do pracy.

Zmiana przepisów dotyczących wymagań stawianych budownictwu w zakresie zużycia energii, stała się impulsem do działania i rozwoju na rodzimym rynku budowlanym. Firma Swiss Element Sp z o.o. oferuje usługi projektowe, a także jako generalny wykonawca nadzór nad całym procesem inwestycyjnym. 

Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem firmy:

Swiss Element Sp. z o.o.
ul. Ciernie 39 G
58-160 Świebodzice

Telefon: tel. (+48) 74/854 74 26

email:  biuro@swisselement.pl
www. swisselement.pl

Przykładowe realizacje

         
b 049   c 108   IMG_8601   IMG_1063

DSC_4347
   DSC_4345   DSC_4332   DSC_4327